Vaši kariérni inovátori:

smrzik-photo-2
Jakub
Smržík
IT, Automotive, Finance
LinkedIn Profil
kostura-photo-2
Tomáš
Kostura
Engineering, Automotive, R&D
LinkedIn Profil
darivcak-photo-2
Andrej
Darivčák
Quality, Maintenance, Engineering
LinkedIn Profil
sedlakova
Veronika
Falatová
Logistics, Purchasing, HR
LinkedIn Profil
dadulakova-photo-2
Patrícia
Daduľáková
Administration, Sales, Finance
LinkedIn Profil
dadulakova-photo-2-2024-01-14-17-16-47-110x111
Daniela
Baranyiová
Recruitment Support
LinkedIn Profil

Znalosť trhu a procesov

Vyhľadávame špecialistov v oblasti výroby, vývoja, logistiky, elektrotechniky, informačných technológií, financií či ľudských zdrojov.

Komplexný nábor

Ponúkame komplexné služby od HR konzultácií až po riešenia šité na mieru našimi odborníkmi pre jednotlivé oblasti.

Špecializácia na kľúčové pozície

Máme skúsenosti s hľadaním kľúčových pozícií a budovaním tímov od samotného začiatku existencie firmy.

Dôraz na kvalitu

Kladieme dôraz na osobné stretnutia s kandidátmi a dôkladnú znalosť klienta.

Cieľ

Naším cieľom je dosiahnuť ideálne zladenie potrieb kandidáta a klienta pre dlhodobú efektívnu spoluprácu.

Našim cieľom a víziou je, aby sme sa stali prvou voľbou klientov a uchádzačov o zamestnanie, ktorým vieme ponúknuť našu odbornosť a osobný prístup. 
Na spokojnosti a dôvere nám veľmi záleží.
Sme Goodwill Recruitment - spájame správnych ľudí so správnymi firmami. 

Kto sme

GoodWill Recruitment je personálno-konzultačná spoločnosť, ktorú v roku 2018 založili Tomáš Kostura a Jakub Smržík. Sídli v Košiciach a od svojho vzniku nadviazala úspešnú spoluprácu s desiatkami zamestnávateľov v rámci celého východného Slovenska a stovkami kandidátov uchádzajúcich sa o prácu.

Kandidátom pomáhame získať nové pracovné príležitosti a uplatnenie na trhu práce bezplatne. Môžu si u nás zaregistrovať svoj životopis a dostávať pracovné ponuky podľa zadaných kritérií. Môžu tiež využiť možnosť poradenstva, prípadne sa aktívne uchádzať o niektorú z otvorených pracovných pozícií.

Zamestnávateľom ponúkame „No success no fee“ spoluprácu, čo v praxi znamená, že klient neplatí za naše služby nič, pokiaľ mu nedodáme vhodného kandidáta, ktorého si vyberie a ten nastúpi na obsadzovanú pracovnú pozíciu. Povinnosť platby za poskytnuté služby teda vzniká až v momente, keď vybraný kandidát nastúpi do zamestnania k zamestnávateľovi - nášmu klientovi.

Preferujeme osobné stretnutia s kandidátmi, kde sa dôkladne oboznámime s ich pracovnou situáciou a predstavíme jedno alebo niekoľko možných riešení. Sprevádzame ich celým procesom od predstavenia adekvátnych pracovných príležitostí na trhu až po prípravu na pracovný pohovor u zamestnávateľa. Na konci výberového procesu od nás každý kandidát dostane spätnú väzbu a poradenstvo. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce.

Náš prístup

„GoodWill and Honesty matters“. Toto je myšlienka, ktorá sa stala prvým a základným impulzom pre založenie spoločnosti GoodWill Recruitment.

Dobrý úmysel, čestnosť a férový prístup sú základnými princípmi, ktorých sa držíme pri práci s klientmi, ako aj kandidátmi. Záleží nám na Vašej spokojnosti, s každým klientom a kandidátom pracujeme individuálne, snažíme sa Vás čo najlepšie spoznať, pochopiť Vaše potreby a na základe tejto znalosti navrhnúť optimálne riešenie Vašej situácie.

Vo svojej každodennej práci spájame niekoľkoročné skúsenosti, profesionalitu, ako aj vysokú mieru flexibility na jednej strane s úprimným záujmom, otvoreným prístupom a dobrým úmyslom na druhej strane.

Sme malá spoločnosť, ktorá dokáže veľmi flexibilne reagovať na zmeny požiadaviek klienta pri zachovaní vysokého štandardu poskytovaných služieb.

Oblasť pôsobenia

Hlavnou oblasťou pôsobenia spoločnosti GoodWill Recruitment je nábor pre segmenty: Engineering, R&D, Automotive, SW development, IT systems administration, Finance, HR, Top Management.

Silné stránky

Medzi naše silné stránky patrí znalosť trhu, procesov i pozícii v Automotive, IT, Finance a HR sfére. Dokážeme zastrešiť komplexný náborový proces pre klienta od HR konzultácie až po „na mieru šité“ HR riešenie a dodanie hľadaných odborníkov. Máme skúsenosti s vyhľadávaním kľúčových pozícií a následným budovaním tímov od samotného začiatku existencie firmy. Záleží nám na kvalite našich služieb, preto dôraz kladieme na osobné „face to face“ stretnutia s kandidátmi, ako aj na dôkladnú znalosť klienta, pre ktorého hľadáme vhodných zamestnancov. Našim cieľom je dosiahnuť ideálny súlad potrieb kandidáta a klienta, ktorý je zárukou ich dlhodobej efektívnej spolupráce a našej spokojnosti.